Zapraszamy na konsultacje społeczne Planu Mobilności

nagroda za sumpW dniach 9-11 marca odbędzie się pierwsza tura spotkań konsultacyjnych „Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Obszaru Funkcjonalnego Kluczbork-Namysłów-Olesno”.
Plan Mobilności obejmuje cały obszar Powiatów: Kluczborskiego, Namysłowskiego i Oleskiego. Ma on na celu zdefiniowanie problemów i potrzeb transportowych na tym obszarze, a następnie przedstawienie propozycji działań, które mają na celu doprowadzić do zmiany zachowań komunikacyjnych mieszkańców.

Pierwsza tura spotkań konsultacyjnych Planu Mobilności odbędzie się:

9 marca o godz. 16 w Namysłowie (sala konferencyjna Starostwa Powiatowego, Plac Wolności 12a);

10 marca o godz. 16 w Oleśnie (w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Pieloka 21, sala nr 117);

11 marca o godz. 16 w Kluczborku (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, ul. Katowicka 1).

W spotkaniach będą uczestniczyć przedstawiciele Wykonawcy dokumentu – Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Celem pierwszej tury spotkań konsultacyjnych jest przede wszystkim zapoznanie uczestników z problematyką mobilności, jak również wskazanie, jakie zagadnienia będą wchodzić w skład Planu Mobilności.
W późniejszym okresie, szczegółowe spotkania konsultacyjne odbędą się również w każdej z Gmin wchodzących w skład Powiatów Kluczborskiego, Namysłowskiego i Oleskiego. Informacje o terminach tych spotkań również pojawią się, w późniejszym okresie, na naszej stronie internetowej.