Buletyn informacji publicznej
Facebook
Youtube
Instagram
Dla osób z trudnościami w komunikowaniu się
Elektroniczna platforma usług administracji publicznej
Strona Główna
Aktualności
Załatwianie spraw
Ochrona środowiska
Oświata
Przetargi
Projekty
Org. pozarządowe
Nieruchomości
Zarządzanie Kryzysowe
Dane urzędu:
Urząd Miejski w Wołczynie
ul. Dworcowa 1
tel. 77 418 83 40
E-mail: info@wolczyn.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności
Miasto i Gmina
Urząd
Mieszkaniec
Turysta
Inwestor

W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Gminy Wołczyn na lata 2015 - 2022, w miesiącu kwietniu odbyło się pierwsze spotkanie warsztatowe powołanego Konwentu Strategicznego, tzw. grupy doradczej i opiniodawczej w pracy nad opracowaniem strategii.

 

Konwent Strategiczny został powołany przez Burmistrza Wołczyna Zarządzeniem Nr 58/2015 z dnia 19 marca 2015 r. i w jego skład wchodzi kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele Urzędu Miejskiego, radni Rady Miejskiej, sołtysi gminy, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych oraz pomocniczych gminy, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorców, środowisk lokalnych i organizacji społecznych.

W trakcie warsztatów zaprezentowano wyniki badania ankietowego przeprowadzonego wśród mieszkańców naszej gminy, jak również opracowano wstępne założenia analizy SWOT. Uczestnicy warsztatów opracowali także robocze kierunki rozwoju gminy Wołczyn, które zostaną poddane głębszej analizie, także pod kątem możliwości finansowania ich realizacji ze środków Unii Europejskiej oraz innych bezzwrotnych lub preferencyjnych zwrotnych mechanizmów finansowych.

W miesiącu maju odbędą się konsultacje społeczne wersji roboczej Strategii Rozwoju Gminy Wołczyn na lata 2015 - 2022. Mieszkańcy naszej gminy będą mogli wnieść swoje uwagi.

 

 

 

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem