Buletyn informacji publicznej
Facebook
Youtube
Instagram
Dla osób z trudnościami w komunikowaniu się
Elektroniczna platforma usług administracji publicznej
Strona Główna
Aktualności
Załatwianie spraw
Ochrona środowiska
Oświata
Przetargi
Projekty
Org. pozarządowe
Nieruchomości
Zarządzanie Kryzysowe
Dane urzędu:
Urząd Miejski w Wołczynie
ul. Dworcowa 1
tel. 77 418 83 40
E-mail: info@wolczyn.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności
Miasto i Gmina
Urząd
Mieszkaniec
Turysta
Inwestor

herbZespół Szkół z Wołczyna został wyróżniony Srebrną Tarczą w ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektyw 2020. Szkoła znalazła się w pierwszej 10-ce najlepszych szkół na Opolszczyźnie. Kapituła oceniała licea ogólnokształcące za pomocą trzech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Otrzymane wyróżnienie wynika z bardzo dobrej współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, które dbają o dobre warunki pracy naszej szkoły. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy nasza szkoła ma prawo do używania tytułu honorowego „Srebrnej Szkoły 2020".

81581532 2547317428718850 1601221712697884672 n

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem