Buletyn informacji publicznej
Facebook
Youtube
Instagram
Dla osób z trudnościami w komunikowaniu się
Elektroniczna platforma usług administracji publicznej
Strona Główna
Aktualności
Załatwianie spraw
Ochrona środowiska
Oświata
Przetargi
Projekty
Org. pozarządowe
Nieruchomości
Zarządzanie Kryzysowe
Dane urzędu:
Urząd Miejski w Wołczynie
ul. Dworcowa 1
tel. 77 418 83 40
E-mail: info@wolczyn.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności
Miasto i Gmina
Urząd
Mieszkaniec
Turysta
Inwestor

Numery telefoniczne na centrale Urzędu Miejskiego:
77 4188446; 77 4188604; 77 4188424; 77 4188344; 77 4188340;

Nazwa komórki organizacyjnej

Imię i nazwisko + adres
e-mail

Numer wew. lub nr bezpośredni

Nr pokoju

Burmistrz Wołczyna

Jan Leszek Wiącek
burmistrz@wolczyn.pl

 

26

Za-ca Burmistrza

Bogusław Adaszyński
b.adaszynski@wolczyn.pl

 

27

Sekretarz Gminy

Elżbieta Bar
email: elzbieta.bar@wolczyn.pl

 221

 36

Skarbnik Gminy

Katarzyna Krawiec
fk@wolczyn.pl

208 22
Sekretariat - Inspektor

Jadwiga Malińska

jagodamal@wolczyn.pl

202;211

25

Wydział Organizacyjny

Naczelnik Wydziału

Elżbieta Bar
elzbieta.bar@wolczyn.pl

221

36

Inspektor

Maria Olejnik
organizacyjny@wolczyn.pl

231

34

Inspektor

Kazimierz Kostera
kostera@wolczyn.pl

232

41

Operator Urządzeń kopiujących Henryk Chmielewski 201

33

Personel obsługi Irena Wydra
Helena Hajnisz
Radosław Jungowski
   

Referat Administracji i Kontroli Zarządczej

Kierownik Referatu Beata Siwak
b.siwak@wolczyn.pl
233 9

Inspektor
(Biuro Obsługi Interesanta)

Regina Schudok
regina.schudok@wolczyn.pl

216

 

Pomoc administracyjna

Wojciech Dobrowolski
w.dobrowolski@wolczyn.pl

216

 

Wydział Finansowy

Skarbnik Gminy

Katarzyna Krawiec
fk@wolczyn.pl

208

10

Z-ca Skarbnika Gminy

Danuta Szlachta
danuta.szlachta@wolczyn.pl

224

23

Inspektor

Katarzyna Wiśniewska
k.wisniewska@wolczyn.pl

209

22

Inspektor

Sabina Sroka
sabina.sroka@wolczyn.pl

209

22

Inspektor

Krystyna Bar

210

24

Podinspektor Justyna Dunaj
j.dunaj@wolczyn.pl
210 24
Inspektor Bożena Grabas
b.grabas@wolczyn.pl
210 24

Wydział Podatków i Opłat

Naczelnik Wydziału

Grażyna Majcherska
g.majcherska@wolczyn.pl

219

7

Inspektor (podatki)

Dagmara Siudak - Juszczak
d.juszczak@wolczyn.pl

218

6

Inspektor (podatki)

Anna Płotycia
a.plotycia@wolczyn.pl

218

6

Podinspektor (podatki)

Roksana Glied
rglied@wolczyn.pl

220

8

Inspektor (podatki)

Anna Świątek – Tokarska

ania.tokarska@wolczyn.pl
220 8

Inspektor (opłaty za śmieci)

Barbara Kaczmarczyk
b.kaczmarczyk@wolczyn.pl

224

12

Inspektor (opłaty za śmieci)

 Agnieszka Przybysz
a.przybysz@wolczyn.pl 

223

11

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Nieruchomości i Inwestycji

Naczelnik Wydziału

Marcin Dłubak
marcin.dlubak@wolczyn.pl
techniczny@wolczyn.pl

207

18

Inspektor

Jolanta Kowalik
jolanta.kowalik@wolczyn.pl

206

18

Podinspektor

Mateusz Jaśkiewicz
m.jaskiewicz@wolczyn.pl

206

18

Inspektor

Przemysław Panicz

214

31

Podinspektor Magdalena Zabłocka
m_zablocka@wolczyn.pl
   

Zastępca naczelnika

Anna Kucharska
a.kucharska@wolczyn.pl
geod@wolczyn.pl

213

30

Podinspektor Joanna Kulej
j.kulej@wolczyn.pl
212 29
Inspektor Tomasz Białaszczyk
t.bialaszczyk@wolczyn.pl
212 29

Wydział Spraw Społeczno Obywatelskich i Obronnych

Naczelnik Wydziału

Andrzej Maliński
gzr@wolczyn.pl

rodzinne@wolczyn.pl

229

4

Inspektor (obrona cywilna)

Paweł Nowak
pawel.nowak@wolczyn.pl

215

1

Inspektor
(działalność gospodarcza)

Jarosław Nylec
j.nylec@wolczyn.pl

215

1

Inspektor

Joanna Franusz
joanna.franusz@wolczyn.pl

217

2;3

Inspektor

Anna Rękas
a.rekas@wolczyn.pl

217

2;3

Inspektor

Monika Zawalińska
m.zawalinska@wolczyn.pl

217 2;3
Podinspektor Justyna Przygoda
j.przygoda@wolczyn.pl
217 2;3
Pomoc administracyjna Joanna Rokita
j.rokita@wolczyn.pl
217 2;3

Mechanik samochodowy

Krzysztof Mrugalski

 

 

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

Naczelnik Wydziału

Marcin Kaczmarczyk
m.kaczmarczyk@wolczyn.pl
oswiata@wolczyn.pl

235

37

Inspektor

Damian Woźny
d.wozny@wolczyn.pl

234 37
Podinspektor Wioletta Harmatiuk
w.harmatiuk@wolczyn.pl
234 37
Pomoc administracyjna Piotr Lech  Hala widowiskowo - sportowa  

Kierowcy

Krzysztof Duda
Janusz Juszczak
Kamil Rajmer

 

 

Personel obsługi hali widowiskowo -sportowej

Teresa Ambroszewska
Małgorzata Szmyd

 

 

Referat Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Referatu
Zastępca Kierownika USC

Dorota Marynowska Florczak
dowody@wolczyn.pl
226 17

Zastępca Kierownika USC

Piotr Napieraj
usc@wolczyn.pl

228

14

Inspektor (ewidencja ludności)
Młodszy Referent (zastępstwo)
Anna Duniec
Kamila Tymkiewicz
meldunki@wolczyn.pl
225 16

Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Integracji Europejskiej

Kierownik Referatu

Joanna Ptak - Fioncek
joanna.ptak@wolczyn.pl

230

32A

Podinspektor Aleksandra Grabowska - Przybysz
a.grabowska-przybysz@wolczyn.pl
230 32A
Młodszy referent
(zastępstwo pracownika)
Daria Sobiech
promocja@wolczyn.pl
230 32A

Referat Zamówień Publicznych, Budownictwa i Funduszy Europejskich

Inspektor

Leon Chabraszewski
leonchabraszewski@wolczyn.pl

245

19

Inspektor

Joanna Staszków
jstaszkow@wolczyn.pl

245

19

Biuro Rady Miejskiej

Naczelnik

Julita Matelska
radamiejska@wolczyn.pl

205

38

Pomoc administracyjna Katarzyna Atłachowicz
k.atlachowicz@wolczyn.pl
204 38
Samodzielne stanowiska

Audytor Wewnętrzny

Małgorzata Muzyka
audyt@wolczyn.pl

203

40

Specjalista ds. BHP

Adam Kawałko

227

35

Radca prawny

Gotfryd Grosz

203

40

Komenda Straży Miejskiej

Komendant

Andrzej Szajniuk
sm@wolczyn.pl

77 4189300

ul. Rzeczna 3 Wołczyn

Inspektor

Sylwester Mazurek
sm@wolczyn.pl

77 4189300

ul. Rzeczna 3 Wołczyn

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem