Burmistrz Wołczyna zaprasza mieszkańców wsi Komorzno na spotkanie dotyczące sytuacji związanej ze skażeniem wody.
Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2026 r. o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Komorznie.
W spotkaniu uczestniczyć będzie również Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołczynie, który przedstawi aktualne informacje dotyczące jakości wody oraz odpowie na pytania mieszkańców.
Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu. Państwa obecność będzie okazją do uzyskania rzetelnych informacji oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z zaistniałą sytuacją.
