Kolejne XXIV Spotkanie Młodych w Wołczynie za nami.

logo2010bigW dniach 16 - 20 lipca 2018 roku w Wołczynie odbyło się XXIV Spotkanie Młodych organizowane przez Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Krakowskiej. Wzięło w nim udział 650 młodych z całej Polski i zagranicy. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało "Razem". Inicjatorzy tego wydarzenia pragnęli pokazać, że Wołczyn jest wyjątkowym miejscem, gdzie można spotkać się z Bogiem, św. Franciszkiem, z drugim człowiekiem oraz dobrze się bawić i przeżyć to wszystko właśnie razem. Spotkanie w Wołczynie rozpoczęło się o godzinie 16.30 galą otwarcia, podczas której  młodych przywitał Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek wraz z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Wołczynie pięknie przebranymi w anioły i motylki. 

Tradycyjnie już, Burmistrz przekazał organizatorom klucze do bram miasta, a anioły i motylki wielkie serce symbolizujące miłość i przywiązanie.
W kolejnych dniach Spotkania w konferencjach, świadectwach, wspólnej modlitwie, nabożeństwach i zabawie, młodzież smakowała nawrócenia.
Choć XXIV Spotkanie Młodych już zakończone, to jednak nigdy nie zakończy się to, co w nim było najważnejsze - doswiadczenie Bożej miłiości i opieki w każdym dniu naszego życia.

Relacja z każdego dnia Spotkania Młodych w Wołczynie dostępna na stronie:

 https://pl-pl.facebook.com/spotkanie.wolczyn/