Nauczyciele z wołczyńskich szkół "Na medal"

nauczycielMiło nam poinformować, że nauczycielka Pani Franciszka Łęczyńska z Zespołu Szkół w Wołczynie zajęła I miejsce w plebiscycie "Nauczyciel na medal" w kategorii nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych. Patronem honorowym plebiscytu był opolski kurator oświaty. Pani Franciszka wygrała etap powiatowy i reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim, w którym zdobyła 781 głosów.Jest nam niezmiernie miło, że nauczyciel wołczyńskiej placówki został laureatem w tak prestiżowym plebiscycie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce niełatwego przedmiotu, jakim jest matematyka.

W plebiscycie głosowano również na innych nauczycieli z naszych szkół:
- w kategorii nauczyciel klas I - III głosowano na: Annę Welc, Alicję Suwaj, Krystynę Mierzchałę z SP w Komorznie ,
- w kategorii nauczyciel klas IV - VII i gimnazjum głosowano na: Patrycję Kozerę z SP Nr 1 w Wołczynie, Andrzeja Dziaczuka i Bogusława Włosa z Zespołu Szkół w Wołczynie, Beatę Tymkiewicz z SP Nr 2 w Wołczynie, Magdalenę Krzus, Karolinę Kolman, Małgorzatę Bzową, Karolinę Kowaluk i Emilię Sławińską z SP w Komorznie. Z przyjemnością informujemy, że w tej kategorii w etapie powiatowym Pani Patrycja Kozera zajęła II miejsce, a Pan Andrzej Dziaczuk III miejsce,
- w kategorii nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych oprócz Franciszki Łęczyńskiej głosowano również na Justynę Broniszewską z Zespołu Szkół w Wołczynie.