Strona wykorzystuje pliki cookies.  Przeczytaj politykę prywatności!

Głosujmy na najlepszą inicjatywę społeczną!

europejski fundusz rozwoju wsi polskiejZapraszamy do głosowania na najlepszą inicjatywę zrealizowaną w ramach I edycji projektu pn. „Mała infrastruktura turystyczno-edukacyjna i przyrodnicza sposobem na poprawę stanu środowiska naturalnego i ograniczenia antropopresji".
Głosowanie internetowe potrwa od 22 sierpnia do 21 września, a jego celem jest wyłonienie najciekawszego projektu spośród 25 inicjatywach zrealizowanych w całej Polsce w latach 2015 - 2017.
Poniżej znajduje się lista wszystkich 25 inicjatyw zrealizowanych w latach 2015-2017, na które można oddawać głosy. Wśród nich jest Inicjatywa 8 - Pielęgnacja i zagospodarowanie stawu w Krzywiczynach.

Aby oddać głos należy
1) wejść na stronę: http://efrwp.pl/spolecznosci-lokalne/glosowanie-etap-i,
2) zaznaczyć inicjatywę, która powinna zwyciężyć, podać swój adres e-mail a następnie wcisnąć przycisk "Zagłosuj",
3) następnie na podany przez Głosującego adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy wcisnąć aby potwierdzić swój głos.
Każda osoba biorąca udział w głosowaniu na najlepszą inicjatywę może oddać tylko jeden głos z jednego adresu e-mail w czasie trwania całego glosowania.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane do dnia 29.09.2017 r. na stronie organizatora tj. Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.