Kolejne Spotkanie Młodych w Wołczynie już zakończone

logo2010bigW dniach 10 - 14 lipca 2017 roku w Wołczynie odbyło się XXIII Spotkanie Młodych organizowane przez Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Krakowskiej. Hasło tegorocznego Spotkania to "Smak Nawrócenia" będący Smakiem Bożej Miłości, której uczestnicy doświadczali każdego dnia. Spotkanie w Wołczynie rozpoczęło się o godzinie 17.30 galą otwarcia, którą przygotowali bracia: Artur Borkowski, Piotr Kowalski oraz Bartosz Tkaczyk. Młodych uroczyście przywitał Burmistrz Wołczyna pan Jan Leszek Wiącek wraz z pięknie przebranymi w stroje pszczółek dziećmi z Przedszkola  Publicznego, Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2  w Wołczynie.

Burmistrz przekazał organizatorom klucze do bram miasta, a pszczółki baryłkę świeżego, wołczyńskiego miodu będącego symbolem mądrości, dobroci i słodyczy Słowa Bożego.
W kolejnych dniach Spotkania w konferencjach, świadectwach, wspólnej modlitwie, nabożeństwach i zabawie, młodzież smakowała nawrócenia.
Choć XXIII Spotkanie Młodych już zakończone, to jednak nigdy nie zakończy się to, co w nim było najważnejsze - doswiadczenie Bożej miłiości i opieki w każdym dniu naszego życia.

Relacja z każdego dnia Spotkania Młodych w Wołczynie dostępna na stronie www.wolczyn.kapucyni.pl