Za nami kolejna udana edycja akcji Serce dla Wołczyna

icoXVIII edycję akcji „Serce dla Wołczyna" przeprowadzono w trzeci dzień tegorocznych obchodów XXVI Dni Wołczyna. Celem akcji  było zebranie funduszy na rozbudowę miejsca zabaw i rekreacji dla dzieci w parku przy byłym kinie w Wołczynie. 

Wolontariusze z Gimnazjalno-Licealnego Zespołu Szkół w Wołczynie kwestowali  na terenie całego miasta, a członkowie Stowarzyszenia Ziemi Wołczyńskiej „Dwa Serca” sprzedawali cegiełki na loterię fantową i rozdawali pyszne jabłka oraz balony. Akcję słodkimi wypiekami wspomogły wołczyńskie emerytki oraz pracownice z Urzędu Miejskiego, które na ten dzień upiekły pyszne ciasta. Lokalne firmy wsparły akcję przekazując nagrody rzeczowe na loterię fantową bądź przekazując kwoty bezpośrednio na konto.Program XVIII edycji akcji "Serce dla Wołczyna" urozmaicały liczne występy artystyczne lokalnych zespołów. Punktem kulminacyjnym było losowanie nagród loterii fantowej.
W ramach tegorocznego zrywu wołczyńskich serc udało się zebrać 13 400,84 zł i jeszcze w tym roku opracowywane będą dokumenty projektowe na rozbudowę miejsca zabaw w parku koło byłego kina w Wołczynie.
Zorganizowanie akcji nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc mieszkańców i sponsorów, którzy wsparli akcję na wiele różnych sposobów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Szczególne podziękowania dla:

Apteka „ALOES” Wołczyn
PGKiM  Wołczyn
ZWiK   Wołczyn
„EURO-KAM” Wołczyn
Bank Spółdzielczy Wołczyn
RSP Markotów Duży
LESAFFRE POLSKA S.A.
Kamieniarstwo Siedlecki  Wołczyn
Stawy Hodowlane „MARKOWE” Bogusław Bartosik Brynica
BETOMET Szymonków
„PROMEX” Rożnów
Pasieka Wędrowna Jadwiga i Szczepan Mały Gierałcice
Studio Reklamy „VALDEX” Kluczbork
ALUPERFEKT  Wołczyn
NAJDEK Meble Wołczyn
Przedsiębiorstwo Rolne  „KŁOS” Krzywiczyny
Gospodarstwo Rolne Panicz Szymonków
Biuro Handlowe „GAMA” Ligota Wołczyńska
Elżbieta Dziarmaga
Apteka  na ROGU Wołczyn
Joanna Ptak Fotografia
Waldemar Heliasz
Centrum Ubezpieczeniowe MUCHA Wołczyn