Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30

Urząd
Mieszkaniec
Turysta
Inwestor
W dniach 15-16 sierpnia tradycyjnie w Sołectwie Krzywiczyny rozegrano Gminno-Powiatowy Turniej Sołectw.
Organizatorem turnieju był Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe, Wołczyński Ośrodek Kultury, a także Urząd Miejski w Wołczynie, a współorganizatorami Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Wsi Krzywiczyny, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu oraz Starostwo Powiatowe.
W sobotni wieczór zgromadzeni gości bawili się z Zespołem Feniks. Natomiast w niedzielę od godziny 15:00 przystąpiono do zmagań. W tym dniu do zawodów przystąpiło 6 Sołectw Zmagano się w 10 konkurencjach, którymi były: Trzymanie kega na czas, Pchnięcie kulą, Przeciąganie liny, Strzały na bramkę, Żonglowanie piłką, Bieg w workach, Rzut do kosza, Bieg rodzinny, Wyciskanie ciężarka, Rzut stringami.
Najwięcej punktów w Turnieju zdobyło Sołectwo Duczów Wielki i Mały. Na drugim miejscu uplasował się ubiegłoroczny triumfator Szymonków, a najniższy stopień podium stanęły Wąsice. Dalsze miejsca zajęły: Krzywiczyny oraz Świniary Małe - ex aequo 4. miejsce oraz Wierzbica Górna – 6.